USKORO NASTAVAK RADOVA NA KANALIZACIJI – ZASTOJ NEĆE UTJECATI NA ROKOVE IZVOĐENJA

OLYMPUS DIGITAL CAMERANakon tragične nesreće u kojoj su život izgubila dva radnika tvrtke BISTRA iz Đurđevca, inspektor rada privremeno je zabranio daljnje izvođenje radova. Po riječima direktora tvrtke g. Maria Biljana i radnici su pod stresom, tako da je ova stanka i njima bila potrebna. Izvođač radova će uskoro na gradilište poslati nove ekipe i radovi će se nastaviti. Pored glavnog izvođača BISTRE iz Đurđevca na izvođenju radova na kanalizaciji radit će kao kooperanti i domaći poduzetnici, što je od velike važnosti za razvoj poduzetništva u ovo recesijsko vrijeme.

Ovaj zastoj u izvođenju neće utjecati na dinamiku izvođenja, tako će ove godine kanalska mreža u naseljima: Zdenci, Bankovci i Duga Međa biti u potpunosti završena, a tako je i planirano. Sredstva za ove radove osigurana su kako u Hrvatskim vodama tako i u Proračunu Općine Zdenci. U slijedećoj godini ostaju samo poslovi izgradnje pročistača, prepumpnih stanica i dijela energetskih objekata koji eventualno ne budu završeni u ovoj godini. Realno je za očekivati da će svečanost završetka radova na izgradnji kanalizacije i pročistača biti u prigodi Dana Općine 2014.godine. Ukoliko se obistine ova očekivanja biti će to najbrže završeni projekt kanalizacije u okolici i šire.

Menu Title
Skip to content