COVID BUS Druga doza cijepljenja

Ponedjeljak 26.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BUŠETINA DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
STARI GRADAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
OTROVANEC DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
GRABROVNICA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
VELIKA ČREŠNJEVICA DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
TURNAŠICA VATROGASNI DOM 12.45-13.15
VUKOSAVLJEVICA DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00
ŠPIŠIĆ BUKOVICA DRUŠTVENI DOM 14.15-14.45

 

Utorak 27.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BUDAKOVAC DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
RUŠANI DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
BAČEVAC CENTAR MJESTA 10.30-11.00
LUKAČ ZGRADA OPĆINE 11.15-11.45
GORNJE BAZJE NOGOMETNI STADION 12.00-12.30

 

Srijeda 28.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BANKOVCI DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
ZOKOV GAJ DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
SLAVONSKE BARE DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
DONJE PREDRIJEVO DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
VELIKI RASTOVAC VATROGASNI DOM 12.00-12.30
BREŠTANOVCI VATROGASNI DOM 12.45-13.15
CRNAC DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

 

Četvrtak 29.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
JASENAŠ DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
LEVINOVAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
PEPELANA DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
PČELIĆ DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
BOROVA DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
REZOVAC DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15
MILANOVAC DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

 

Petak 30.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
SLATINSKI DRENOVAC CENTAR MJESTA 09.00-09.15
HUMLJANI STARI DRUŠTVENI DOM 09.30-10.00
PAUŠINCI DRUŠTVENI DOM 11.00-11.30
ČETEKOVAC DRUŠTVENI DOM 11.45-12.15
BORIK VATROGASNI DOM 12.30-13.00
MILJEVCI SLOVAČKI DOM 13.15-13.45

II TJEDAN 02.08.-06.08.2021.

Ponedjeljak 02.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BAKIĆ DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
GORNJI MIHOLJAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
NOVAKI DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
VAŠKA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
SOPJE ZGRADA OPĆINE 12.00-12.30
NOVA ŠAROVKA DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15

 

Utorak 03.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
DOLCI VATROGASNI DOM 09.00-09.30
STARA JOŠAVA VATROGASNI DOM 09.45-10.15
NOVA JOŠAVA VATROGASNI DOM 10.30-11.00
DONJA PIŠTANA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
BUKVIK DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30

 

Srijeda 04.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
NOVI SENKOVAC DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
NOSKOVCI DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
ČAĐAVIČKI LUG NOGOMETNO IGRALIŠTE 10.30-11.00
ZVONIMIROVAC AUTOBUSNO UGIBALIŠTE 11.15-11.45
DOBROVIĆ DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
BREZIK DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15
KOZICE DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

Četvrtak 05.08.2021. nema cijepljenja!

Skip to content