NA SVEČANOJ SJEDNICI OPĆINSKOG VIJEĆA U PRIGODI DANA OPĆINE URUČENA PRIZNANJA

Zaslužnim pojedincima i tvrtkama Općinsko vijeće odlučilo je odati priznanje za doprinos razvoju Općine. Tako je na ovogodišnjoj svečanoj sjednici dodijeljeno 4 Priznanja i 4 Povelje zahvalnosti.


Ovogodišnji dobitnici Priznanja su: akademski slikar Franjo Molnar, koji je priznanje dobio za prostorno osmišljavanje razvoja zdenačke općine. Općina Čačinci zaslužila je priznanje za višegodišnju uspješnu suradnju, likovna udruga PETAR SMAJIĆ iz Ernestinova, odnosno njezini kipari predvođeni Mato Tijardovićem dobili su priznanje za 10 godina rada i stvaranja na zdenačkoj koloniji kipara. Miroslav Božić iz Zdenaca dobitnik je priznanja za razvoj Općine.

Povelje zahvalnosti kao zahvalu za doprinos razvoju Općine dobili su: HIDROING d.o.o. iz Osijeka, LIOGRAF d.o.o. iz Orahovice, DAFIT d.o.o. iz Orahovice i ELEKTROINSTALATER Mario Ptiček iz Orahovice.

Načelnik se zahvalio brojnim poslovnim partnerima koji su na natječajima dobili poslove na njihovu profesionalnom odnosu i kvalitetnom radu.

Menu Title
Skip to content