Obavijest Stožera civilne zaštite općine Zdenci o izdavanju propusnica

Mještanima i mještankama s prebivalištem na području općine Zdenci, kojima se izdaje propusnica temeljem točke 2e ( iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i ostalih potrepština) Odluke Nacionalnog stožera civilne zaštite RH o zabrani napuštanja mjesta prebivališta od 23. ožujka 2020:

https://civilna-zastita.gov.hr

Stožer civilne zaštite općine Zdenci izdaje propusnice na način da se zahtjevi upute na e-mail adresu: opcina-zdenci@vt.t-com.hr ili na broj telefona Općine Zdenci: 033/646-000 u zahtjevu obavezno navesti: Ime i prezime, adresu, razlog i datum putovanja, datum povratka u mjesto prebivališta te krajnju adresu putovanja. Nakon ocjene zahtjeva skenirana i ovjerena propusnica dostaviti će se mailom na adresu pošiljatelja. Vrijeme izdavanja propusnica je radnim danom od 08,00 – 12,00 sati, a zahjtvei koji pristignu nakon 12 sati biti će izdani slijedeći dan. Još jednom napominjemo, vezano uz brojne upite s područja drugih općina i gradova da se obrate Stožerima civilne zaštite svojih općina ili gradova ili Stožeru civilne zaštite Virovitičko – podravske županije na e-mail: stozer@vpz.hr. Svi oni koji trebaju propusnicu radi obavljanja posla trebaju se obratiti svojim poslodavcima.

Načelnik Stožera civilne zaštite Općine Zdenci

Jurica Kiris – 091 16 46300

Menu Title
Skip to content