Načelnik podnio prijavu protiv Papuka d.o.o. Državnom vodopravnom inspektoru i Državnom inspektoratu

Nakon dobivenog pisanog očitovanja i vrlo nekorektnih i neopravdanih uvreda direktora komunalnog poduzeća Papuk d.o.o. Orahovica, Načelnik upućuje Zahtjev za postupanje protiv Papuk d.o.o. Orahovica u Ministarstvo poljoprivrede, točnije u Upravu vodnog gospodarstva zbog kršenja odredbi Zakona o vodama, članak 81., točka 4., alineja prva te članak 84. Osim Upravi vodnog gospodarstva, Zahtjev za postupanje protiv PAPUK d.o.o. Orahovica, Načelnik upućuje i Državnom inspektoratu Republike Hrvatske te se također poziva na kršenje odredbi Zakona o vodama, članak 81., točka 4., alineja prva.

Dokument-Zahtjev za postupanje protiv PAPUK d.o.o. Orahovica-Ministarstvo poljoprivrede

Dokument-Zahtjev za postupanje protiv PAPUK d.o.o. Orahovica-Državni inspektorat RH

Menu Title
Skip to content