OPĆINA ZDENCI ZAPOSLIT ĆE DESET OSOBA U JAVNIM RADOVIMA

Općina Zdenci nastavlja sa projektom zapošljavanja svojih mještana putem Javnih radova. Obzirom da je Vlada RH odlučila produžiti rok korištenja ovih mjera, iskorištena je mogućnost da se u ovo vrijeme otežanog zapošljavanja zaposli deset osoba koje dulje vrijeme ne uspijevaju pronaći radno mjesto. Veliki je broj osoba koje su željele raditi kroz ovaj vid, no nažalost posla ima samo za deset, a izabrane su osobe koje na zavodu imaju najduži staž i oni koji su najugroženiji.

Zaposlenici će raditi na: komunalnim poslovima, poslovima održavanja objekata, programima skrbi za stare i nemoćne , te drugim poslovima koji će se nametnuti. Radovi će trajati tri mjeseca, a očekuje se da će početi 15.studenog 2012.godine.

Sa Javnim radovima u zdenačkoj općini imamo dobra iskustva, te se nadamo da će i ovih deset zaposlenika raditi kvalitetno na poslovima koji će im biti povjereni, kazao je načelnik Barukčić.

Menu Title
Skip to content