BOŽIĆNICE ZA OSOBE U POTREBI I KORISNIKE TUĐE NJEGE I POMOĆI

 

Načelnik Mato Barukčić i suradnici podijelili su božićnice osobama slabijeg imovinskog stanja, odnosno štićenicima Centra za socijalnu skrbi i invalidnim osobama – korisnicima tuđe njege i pomoći. Božićnice je dobilo ukupno 53 korisnika. Božićnice se tradicionalno dijele ovim kategorijama stanovnika, tako da je i ovogodišnji dolazak predstavnika Općine bio očekivan. Čelnici općine toplo su dočekani i uz izraze zahvale srdačno primljeni. Osobama u potrebi posebno je drago što je Općina ustrajala u svim vidovima pomoći za socijalno ugrožene, unatoč recesiji i krizi koja ostavlja negativne efekte i na općinskim financijama. Načelnik je čestitajući božićne blagdane poželio svima sretnu, zdravu i uspješnu Novu godinu. 

 

Menu Title
Skip to content