Novi strop i rasvjeta u Društvenom domu u Zokovom Gaju

Ovih dana završeni su radovi na postavljanju spuštenog stropa i rasvjete u Društvenom domu u Zokovom Gaju. Vrijednost radova je oko 20.000,00 kn. Radove na spuštenom stropu izvela je MONTAŽA Bankovci, a rasvjetu je montirao ELEKTROINSTALATER Mario Ptiček. Radovi su bili hitne naravi jer se postojeći strop počeo urušavati.

Društveni dom, ovim je zahvatom dobio sasvim drugi izgled, što je zasigurno iskorak u odnosu na dosadašnje stanje. Stanovnici Zokovog Gaja, kao i svi posjetitelji tradicionalne kulturne manifestacije DRAPANJA PERJA imat će priliku vidjeti što je urađeno. Načelnik je najavio daljnje radove na ovom objektu: postavljanje izolacije, zamjenu stolarije, obnovu fasade, uređenje okoliša, te zamjenu krovišta.

Pored zahvata na ovom društvenom domu uskoro će biti otvoreni javni natječaji za radove i na ostalim domovima: Kutovi, Predrijevo, Obradovci i Bare. Očekuje se skoro rješenje imovinskih odnosa na domu u Dugoj Međi, te će se stvoriti uvjeti da se i on završi. 

Menu Title
Skip to content