ZDENAČKA KANALIZACIJA – NASTAVLJAJU SE RADOVI

OLYMPUS DIGITAL CAMERANakon nesreće koje se dogodila i pogibije dvojice radnika BISTRE Đurđevac izvođač radova nastavlja započete radove sa drugom ekipom, a uskoro će izvođenju priključiti se i podizvođači. Po riječima rukovoditelja radova izvođač će nadoknaditi izgubljeno ovim zastojem i poštivati ugovorene rokove. Samo da podsjetimo, u ovoj godini biti će završena sva ulična mreža u naseljima: Zdenci, Duga Međa i Bankovci. Slijedeće godine radit će se na pročistaču, tako da bi svi radovi bili završeni do Dana općine 2014.godine. Bit će to jedna od rijetkih kanalizacija završena samo u tri godine, što je za svaku pohvalu i rezultat je to rada svih sudionika u projektu: Hrvatskih voda, Općine Zdenci i izvođača radova.


Menu Title
Skip to content