Štićenici udruge Jaglac odazvali se pozivu UHBDDR-a iz Duge Međe

29. kolovoza 2013. godine održana je, hvale vrijedna, akcija UHBDDR Duga Međa u suradnji sa OPG-om Mirko Bušljeta u koju su bili uključeni štićenici udruge za pomoć osobama sa posebnim potrebama Jaglac iz Orahovice. Štićenici udruge brali su šljive, a priključili su im se načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić i predsjednica Općinskog vijeća Vidica Kovačević. Tom prilikom podijelili su im i domaći pekmez koji je pripremljen na nedavnoj manifestaciji “Kako su kuhale naše bake” koja je održana na ribnjaku Mate Pavokovića u Bankovcima. Voditeljica  poludnevnog boravka Udruge Jaglac Lidija Stojković zahvalila se na pozivu kojem su se štićenici Udruge Jaglac vrlo rado odazvali i izrazila želju za još boljom suradnjom i aktivnostima za dobrobit štićenika ove udruge.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content