Svečana sjednica vijeća povodom Dana Općine Zdenci

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

27. rujna 2013. godine  u 13,00h održana je svečana sjednica povodom Dana Općine Zdenci kojoj su nazočili visoki županijski i državni gosti: saborski zastupnik Josip Đakić, župan Virovitičko-podravske županije Tomislav Tolušić, zamjenici župana Sanja Bošnjak, Zdravko Dijaković i Igor Pavković, gradonačelnik Grada Orahovice Josip Nemec, predsjednica Općinskog vijeća Općine Zdenci Vidica Kovačević, načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić, načelnici susjednih općina, pročelnik Upravnog odjela za zajedničke poslove i EU fondove Tugomir Majdak, župnici susjednih župa i drugi uvaženi gosti.

Na kraju svečane sjednice podijeljena su općinska priznanja, zlatnu plaketu za doprinos u gospodarstvu dobilo je OPG Major dok su općinska priznanja dobili Josip Horvatin za promicanje istine o Domovinskom ratu u školama te Ivan Šorman za humanitarni rad, odnosno 100 puta darovanu krv.

Menu Title
Skip to content