Božićna čestitka načelnika

bozicni-ukrasi-kuglice

Dragi mještani općine Zdenci

U ozračju Božića, najradosnijeg kršćanskog blagdana, želim vam svako dobro. Želim da radost Kristova rođenja i svjetlost Božića obasja vaša srca, uđe u vas i vaše domove, vama i vašim bližnjima, obitelji i prijateljima donese obilje zdravlja, sreće, ljubavi i mira, probudi osjećaj za bližnje, siromašne i bolesne.

Ohrabreni Božićem, Kristovim rođenjem i toplinom svojih obitelji, pronađimo u sebi vjeru i snagu za dane koji su pred nama, da ih zajedničkom dobrom voljom, obiteljskim zajedništvom i razumijevanjem učinimo što boljima i sretnijima, pronađimo vjeru u bolje sutra i život dostojan čovjeka.

Svima vama, i svim ljudima dobre volje, želim sretan i blagoslovljen Božić, blagdane ispunjene veseljem i radošću te puno uspjeha u Novoj 2014. godini.

Vaš načelnik

                                                  Tomislav Durmić

Menu Title
Skip to content