Završena humanitarna akcija za Josipa Slivca

Humanitarna akcija koja je pokrenuta u studenom ove godine, u subotu  je svečano obilježena  predajom električnih kolica oboljelom hrvatskom branitelju Josipu Slivcu, koji je zbog dijabetesa ostao bez obje noge.  U suradnji Općine Zdenci  sa  Udrugom hrvatskih branitelja dragovoljaca Domovinskog rata policijske postaje Orahovica 1990.-1991., kupljena su električna kolica te će se investirati u izgradnju prilazne rampe kako bi mogao sam izaći i u dvorište.

„Ukupno smo skupili 24 tisuće kuna i moram od srca zahvaliti svim donatorima koji su prepoznali životne probleme Josipa Slivca i odlučili mu pomoći. Akcija je pokrenuta prije mjesec dana, dakle, u kratkom vremenu skupljeno je toliko novca. Akcija i dalje traje, račun je otvoren i još uvijek se može pomoći Josipu“ – izjavila je predsjednica Općinskog vijeća Zdenci Vidica Kovačević.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content