Tečaj informatičkog opismenjavanja branitelja

U organizaciji UHBDDR-a Duga Međa i suradnji sa Udrugom dragovoljaca i veterana Domovinskog rata podružnice Krapinsko-zagorske županije, te uz podršku Općine Zdenci na dane 11. i 12. siječnja 2014. godine održan je Tečaj informatičkog opismenjavanja branitelja i njihovih obitelji. Tečaj je održan u prostorijama OŠ Ivan Goran Kovačić u Zdencima od strane  predavača gospodina Gorana Šoštara i mr.crim Josipa Horvatina. Nakon tečaja polaznicima su podijeljene diplome i prigodan poklon (knjige), a za doprinos u provođenju Tečaja od strane UDVDR PKZ, predstavniku Općine Zdenci i UHBDDR DM dodjeljene su zahvalnice. Ujedno je predsjedniku UHBDDR DM gospodinu Darku Eichleru donirano prijenosno računalo od strane voditelja tečaja mr.crim Josipa Horvatina za uspješan nastavak rada Udruge, a čiju je nabavu osiguralo Ministarstvo branitelja.

Polaznicima tečaja prigodnim riječima su se obratili predsjednica Općinskog vijeća gospođa Vidica Kovačević, voditelj tečaja gospodin Goran Šoštar i mr.crim Josip Horvatin te im poželjeli uspjeh u daljnjem radu, a predsjednik UHBDDR DM gospodin Darko Eichler je zahvalio na podršci u provođenju tečaja te na poklonu kojim će se unaprijediti rad udruge.

!cid_ii_143882a43aa21e95!cid_ii_1438829be06f261f!cid_ii_1438829fdd9f9809!cid_ii_143882a1bd17ae65

Menu Title
Skip to content