Započela trodnevna PCM radionica u Zdencima

Danas, s početkom u 09:00 sati u muzejsko-galerijskom prostoru, započelo je trodnevno predavanje u organizaciji LAG-a Papuk Orahovica . Načelnik Općine Zdenci, Tomislav Durmić, pozdravio je okupljene te prepustio riječ direktoru LAG-a Papuk, Saši Risteru koji je održao uvodno predavanje predstavljajući LAG i njegovo djelovanje.

Nakon uvodnog predavanja, Tugomir Majdak, pročelnik Upravnog odjela za zajedničke politike i fondove Europske unije, nastavio je sa izlaganjima. Tema prvog dana radionice su bili fondovi Europske unije.

Predavanju su nazočili predstavnici: Udruga Rukotvorine, Stranka umirovljenika, predstavnik DVD-a Zdenci, predstavnik KUD-a Zdenci, UHBDDR Duga Međa, predstavnici Općine Zdenci, predstavnici OŠ Ivan Goran Kovačić, vlasnici OPG-ova i mladi.

Sutra se nastavlja radionica s početkom u 09:00 sati, a predavačica će biti Sanja Bošnjak, zamjenica župana VPŽ-a, koja posjeduje dugogodišnje iskustvo u pisanju EU projekata.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content