Završena PCM radionica

Nakon što su tijekom prvog dana radionice predstavljenje IPARAD mjere 101 i M 103, te Program ruralnog razvoja 2014.-2020. od strane gosp.Tugomira Majdaka, pročelnika Upravnog odjela za zajedničke politike i fondove Europske unije,drugi i treći dan održavanja PCM radionice u Zdencima predvodila je zamjenica župana Virovitičko-podravske županije, gđa. Sanja Bošnjak.

Interaktivnim timskim radom sudionicima je pojašnjeno pisanje projekata. Polaznici su se podijelili u grupe i odabrali teme svojih projekata, a izradi projektne ideje pristupalo se pomoću alata: SWAT i PEST analize, logičke matrice, problemskog stabla, kao i sastavljanju stabla ciljeva. Prikazana je i realizacija projektne ideje kroz primjer natječajnog obrasca, sve u svrhu boljeg razumijevanja polaznika ove radionice.

Završetkom predavanja načelnik Tomislav Durmić, u društvu gđe. Sanje Bošnjak i voditelja LAG-a Saše Ristra, podijelio je potvrde sudionicima PCM radionice.

 

PCM RadionicaOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content