Posjet zamjenice župana, gđe. Sanje Bošnjak

Jučer je Općinu Zdenci posjetila zamjenica župana gđa. Sanja Bošnjak te zajedno sa načelnikom g. Tomislavom Durmićem obišla poplavljena područja Općine Zdenci i time se i sama uvjerila u stanje prouzročeno poplavom koja je zadesila gotova sva mjesta na području Općine. Po završetku obilaska došlo se do zaključka da su štete uistinu velike te da će se učiniti sve, kako bi se posljedice ove elementarne nepogode ublažile.

Nakon obilaska poplavljenih područja održan je radni sastanak u uredu načelnika  na kojemu su pored zamjenice župana, gđe Sanje Bošnjak, bili prisutni predstavnici Bionarda repower, gđica Tajana Mrazović i g. Josip Falćan, prilikom čega se razgovaralo o izgradnji pogona za proizvodnju toplinske energije iz biomase.

Projekti općine Zdenci, kao i nastavak započetog  projekta izgradnje kanalizacijske mreže, bili su tema nastavka radnog sastanka sa zamjenicom župana, gđom Sanjom Bošnjak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content