Općina Zdenci osigurala sredstva za udžbenike za polaznike prvog razreda osnovne škole

Načelnik Općine Zdenci, Tomislav Durmić, danas je polaznicima prvog razreda OŠ “Ivan Goran Kovačić” Zdenci, na svečanoj podjeli,  uručio 18 kompleta besplatnih udžbenika za prvi razred, koliko je i upisanih učenika u ovoj školskoj godini.

Na dodjeli su pored polaznika prvog razreda prisustvovali i  njihovi roditelji te ravnateljica OŠ “Ivan Goran Kovačić” gospođa Mirjana Buneta-Kneževeić, koja je u ime roditelja zahvalila na ovoj, ovako lijepoj pomoći od strane Općine Zdenci.

Načelnik Općine je đacima prvacima poželio svako dobro u životu i školovanju uz mnogo dobrih ocjena kojima će obradovati svoje roditelje i nastavnike, uz obećanje da će i ubuduće nastojati iznaći mogućnosti i u proračunu Općine Zdenci osigurati sredstva za ovu namjenu kako bi se pomoglo roditeljima u školovanju njihove djece.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content