POLAZNICI VRTIĆA SUDIONICI PROGRAMA OBILJEŽAVANJA DANA OPĆINE

Po prvi puta ove godine i djeca vrtićke dobi, polaznici vrtića Zdenci, sudjelovali su u Programu obilježavanja Dana općine Zdenci. Njihov doprinos bile  su sportske aktivnosti pod nazivom „TRČANJEM DO ZDRAVLJA“ koje su se, zbog loših vremenskih prilika, održale u športskoj dvorani Osnovne škole Ivan Goran Kovačić, u čijem prostoru se vrtić i nalazi.

Dvadesetak djece, sudionika ovih sportskih aktivnosti takmičilo se u nekoliko disciplina podijeljenih u dvije skupine: plava i zelena.

Ove sportske aktivnosti najmlađih sudionika u manifestaciji „DANI OPĆINE ZDENCI“2014. otvorio je načelnik općine Tomislav Durmić,koji je  nakon završenih igara pobjednicima uručio slatke nagrade i  sve sudionike darovao slatkišima i sokovima.  Osim načelnika općine ovim sportskim  aktivnostima prisustvovali su Predsjednica općinskog vijeća, Vidica Kovačević i članovi vijeća Mirko Bušljeta i Danijel Jurlina, kao i ravnateljica Osnovne škole I.G.Kovačić,Mirjana Buneta Knežević.

Pored teta zaposlenih u vrtiću veliku podršku svojim takmičarima došli su iskazati  mame, tate i bake polaznika vrtića.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content