UČENICI OSNOVNE ŠKOLE IVAN GORAN KOVAČIĆ NA BICIKLIJADI U ZDENCIMA

Svoj doprinos u obilježavanju Dana općine Zdenci ove godine dali su i učenici,  polaznici Osnovne škole Ivan Goran Kovačić Zdenci sudjelujući na BICIKLIJADI  koja je  po privi puta organizirana  u sklopu manifestacije „ Dani općine Zdenci 2014.“ Četrdesetak učenika od petog do osmog razreda predvođeni  svojim učiteljem Danijelom Jurlina na svojim biciklima odvozili su zadanu rutu i vožnju završili  povratkom na polazište, na prostor ispred škole odakle su i krenuli. Podršku učenicima u ovoj manifestaciji  iskazali su načelnik općine ,Tomislav Durmić, predsjednica Općinskog vijeća Vidica Kovačević ,vijećnik u općinskom vijeću Mirko Bušljeta kao i ravnateljica škole  Mirjana Buneta Knežević .

Svim sudionicima BICIKLIJADE općina Zdenci priredila je domjenak u znak zahvale za sudjelovanje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content