IGRE BRANITELJA POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA OPĆINE ZDENCI

Svoj doprinos u obilježavanju Dana općine Zdenci  dala je i Udruga hrvatskih branitelja i dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa  organizacijom manifestacije „ Sportske igre branitelja 2014.“održane na sportskim terenima u Dugoj Međi. Bile su to 4. po redu igre branitelja a na njima je sudjelovalo sedam braniteljskih ekipa : HVIDR-a Orahovica, UHBDDR Policijske postaje Orahovica 1990-1991, kuburaška udruga Gromovi Zagorja iz Tuheljskih Toplica, kuburaška udruga  Gromovi Slavonije iz Jarmine, ekipa branitelja mjesta Zdenci, te domaćin UHBDDR-a Duga Međa.

Natjecanje se održalo u četiri discipline: viseća kuglana, belot, elektronski pikado i boćanje. Prvo mjesto, zlatnu medalju i pobjednički pokal u disciplini viseća kuglana osvojila je HVIDR-a Orahovica,drugo mjesto i srebrna medalja pripala je ekipi domaćina UDBDDR-a Duga Međa, a treće mjesto i brončanu medalju osvojila je ekipa UHBDDR  policijske postaje Orahovica 1990-1991.

U disciplini elektronski pikado najuspješnija je bila ekipa Gromovi Zagorja, drugo mjesto osvojila je ekipa Gromovi Slavonije, a treće mjesto ekipa HVIDR-a Orahovica.

U disciplini boćanja pobjedu je odnijela UHBDDR Duga Međa, drugo mjesto ekipa Zdenci 2, a treće ekipa HVIDR-a Orahovica.

U disciplini belot prva je ekipa HVIDR-a Orahovica, druga Gromovi Zagorja 2 i treći Gromovi Zagorja 1.

Ukupni pobjednik 4. braniteljskih igara održanih ove godine u Dugoj Međi je HVIDR-a Orahovica kojoj je  tako pripao veliki pokal i priznanje .

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content