PRVENSTVENA NOGOMETNA UTAKMICA IZMEĐU NK “SLOGA” I NK “KOZICE” 28.09.2014.

U poslijepodnevnim satima odigrana je prvenstvena nogometna utakmica na nogometnom igralištu NK-a Sloga u Zdencima između NK Sloga Zdenci i NK Kozice iz Kozica sa rezultatom 5:0 za NK Slogu. Po završetku utakmice uručene su zahvalnice sponzorima  i pojedincima zaslužnim za rad i djelovanje nogometnog kluba Sloga Zdenci. Posebno priznanje i zahvalnicu dodijeljeno je OPG-u Josipa Majora  iz Bankovaca za sponzorstvo i podršku u radu kluba te kupovinu nove opreme za članove nogometnog kluba Sloga Zdenci.
Za sve članove NK-a  Sloga Zdenci i njihove goste priređen je domjenak i druženje pod šatorom u Zdencima.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERASLOGA 022SLOGA 002SLOGA 009OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERASLOGA 017

Menu Title
Skip to content