ODRŽAN SASTANAK S PREDSTAVNICIMA ŽUPANIJE I HRVATSKIH VODA

Dana 10. prosinca 2014. godine u uredu načelnika Općine Zdenci održan je sastanak u svezi rješavanja problema učestalog plavljenja dijela naselja Kutovi.

Na sastanku su sudjelovali predstavnik Virovitičko-podravske županije, zamjenik župana Zdravko Dijaković, predstavnik Vodnogospodarske ispostave za mali sliv “Karašica-Vučica” sa sjedištem u Donjem Miholjcu, voditelj Darko Samardžić, predstavnik Županijske uprave za ceste Virovitičko-podavske županije, v.d. ravnatelj Bruno Perkec, kao i predstavnici Općine Zdenci, načelnik Tomislav Durmić, predsjednica vijeća Vidica Kovačević, zamjenik načelnika Zdenko Inhof i pročelnik JUO Željko Vremić.

Na sastanku je dogovoreno da se krene u izradu Elaborata za uređenje odvodnje i zaštite od poplava za naselje Kutovi, kako bi se u proljeće moglo pristupiti izvođenju radova.

Uz Općinu Zdenci, za realizaciju ovih radova, svoju pomoć pružiti će i Virovitičko-podravska županija.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content