OBAVIJEST PROIZVOĐAČIMA RAKIJE

Obavještavamo sve građane općine Zdenci da će službenici Carinskog ureda Virovitica u utorak 13. siječnja 2015. godine u vremenu od 12 do 14 sati biti u Zdencima u muzejsko-galerijskom prostoru. Cilj je da vam se omogući da bez dodatnih troškova prijevoza popunite i predate godišnje izvješće o proizvedenoj količini rakije.
Promjene u visini trošarine u odnosu na prošle godine nije bilo.
Podsjećamo vas da imate obvezu podnošenja godišnjeg izvješća na propisanom obrascu gi-mp-jap do 20. siječnja 2015. godine kao i obvezu uplate trošarine do 31. siječnja 2015. godine iako u 2014. godini niste pekli rakiju, ako se niste odjavili iz registra koji se vodi u carinskom uredu Virovitica.

Obrazac gi-mp-jap dostupan je na web stranici carinske uprave (pod linkom:http://www.carina.hr/Dokumenti/Download.aspxargs=0MBZplk/GvL2OeHA3NfZwmB9Bl7vyei01OmSYi4uplHaAydvGPcAfg==), a moći ćete ga navedenog dana dobiti i u općini.

download

Menu Title
Skip to content