ZDENČANI OSVOJILI MALONOGOMETNI TURNIR MJESTA

Na malonogometnom turniru koji je održan u Orahovici u sportskoj dvorani SŠ Stjepan Ivšić, u kategoriji Mjesta prvo mjesto pripalo je prvoj momčadi Zdenaca, koji su u finalu odigranom 11.01. 2015. s 1:0 pobijedili prvu momčad Čačinaca. Zdenci I nastupili su u sastavu: Denis Velić, Marin Kolar, Saša Šorman, Matija Kolar, Danijel Vida, Matej Pokrivka, Denis Kušar, Filip Bušljeta i Benjamin Špoljarić.

Zdenci su na ovom turniru nastupili s dvije momčadi. Pobjedom od 6:0 nad drugom momčadi Zdenaca, treće mjesto osvojila je druga momčad Čačinaca. Za najboljeg igrača turnira u kategoriji Mjesta izabran je Denis Velić iz Zdenaca, Goran Šarko za vratara, dok su titulu najboljeg strijelaca podijelili Marko Nemet i Denis Kiris s četiri postignuta pogotka. Novčane nagrade, pehare, medalje, diplome i zahvalnice, najboljim momčadima i pojedincima uručili su gradonačelnik Orahovice Josip Nemec i Vlado Grgić u ime organizatora.

mnk zdenci pehar zdenci

Menu Title
Skip to content