ZAPOČELA IZOBRAZBA O ODRŽIVOJ UPORABI PESTICIDA

U srijedu 11. veljače 2015. godine  u Domu kulture U Zdencima  započela je izobrazba o održivoj uporabi pesticida, namijenjena za poljoprivrednike s područja Općine Zdenci i šire. Izobrazba se izvodi u organizaciji Poljoprivredno savjetodavne službe. Predavanja drže ovlašteni predavači Mirjana Rastija dipl.ing.agr., Ljubomir Duvnjak dipl.ing.agr., Siniša Hrgović dipl.ing.agr., Ivan Ključec dipl.ing. agr., Željko Ferenc dipl.ing.agr. i Blaženka Mozer dipl.ing.agr.

Interes za izobrazbu je bio velik, te je izobrazbi je pristupilo oko 80 osoba. Polaznici će na temelju dobivene iskaznice od 01.01.2016. godine moći kupovati i koristiti sva sredstva za zaštitu bilja, odnosno moći će ih primjenjivati na svojim poljoprivrednim površinama.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content