DAN OTVORENIH VRATA VISOKE ŠKOLE VIROVITICA

U želji da svim zainteresiranim kandidatima u izravnom kontaktu pružimo detaljne  informacije vezane uz studiranje na Visokoj školi Virovitica, pozivamo Vas na Dan otvorenih vrata koji će se održati u četvrtak 19. ožujka 2015. godine u 10:00 sati u svečanoj dvorani „Viro“ Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, Matije Gupca 78.

Naša je želja buduće studente, roditelje, poslodavce i širu javnost upoznati s radom Visoke škole Virovitica te ih detaljno informirati o studijskim programima i pratećim sadržajima koje Visoka škola pruža. Uz detaljne informacije o upisima, uvjetima studiranja, programima stipendiranja i programima međunarodne razmjene studenata, posjetitelji će imati prigodu upoznati se sa studentima i profesorima Visoke škole, razgledati prostor Visoke škole i Studentskog restorana te dobiti ostale informacije o radu Studentskog zbora i Studentske sportske udruge.

Radujemo se Vašem dolasku!

VŠMTI

Program: Dan otvorenih vrata VŠMTI

 10917859_1585831361629408_148405013811432147_n vsmti

 

Menu Title
Skip to content