Otvoreni radovi na izgradnji nove kuće oproštaja u Donjem Predrijevu, uskoro gradnja i u Zokovom Gaju, Kutovima, Slavonskim Barama…

Na području općine Zdenci, u 8 naselja koja se nalaze u sklopu općine, do sada je bila samo jedna kuća oproštaja koja se nalazi u Zdencima. Na inicijativu načelnika općine Zdenci Tomislava Durmića, prikupljena je dokumentacija za izgradnju još četiriju kuća oproštaja na području općine, u Zokovom Gaju, Kutovima, Slavonskim Barama i Donjem Predrijevu. Na svečanom otvorenju radova u Donjem Predrijevu postavljen je temeljni kamen za izgradnju nove kuće oproštaja. Svečanosti su, uz načelnika Tomislava Durmića, nazočili saborski zastupnik Josip Đakić, župan Tomislav Tolušić, predsjednica Županijske skupštine Ana-Marija Petin, zamjenici župana Sanja Bošnjak i Zdravko Dijaković… Vrijednost izgradnje kuće oproštaja u Donjem Predrijevu je oko 300.000 kuna, investitor je Općina Zdenci, a izvočađ IDM Gradnja iz Našica. Prema riječima načelnika Tomislava Durmića radovi bi trebali biti završeni u roku 2 mjeseca. (www.vpz.hr)

Menu Title
Skip to content