Konstituirajuće sjednice vijeća mjesnih odbora na području Općine Zdenci

Načelnik Tomislav Durmić je sazvao konstituirajuće sjednice vijeća mjesnih odbora na području Općine Zdenci. 12. kolovoza 2015. godine konstiturana su vijeća mjesnih odbora Slavonske Bare i Zdenci. Za predsjednika Mjesnog odbora Slavonske Bare izabran je Siniša Vučičević, a za potpredsjednika Darko Mihaljević. Za predsjednika Mjesnog odbora Zdenci izabran je Mato Barukčić, a za potpredsjednika Josip Čakalić. 13. kolovoza 2015. godine konstiturana su vijeća mjesnih odbora Bankovci, Duga Međa i Kutovi. Za predsjednika Mjesnog odbora Bankovci izabran je Josip Major, a za potpredsjednika Zdenko Tajz. Za predsjednika Mjesnog odbora Duga Međa izabran je Dražen Nekić, a za potpredsjednicu Katarina Bolješić. Za predsjednika Mjesnog odbora Kutovi izabran je Damir Kašuba, a za potpredsjednika Dražen Mađaš. Za 14. kolovoza 2015. godine sazvane su 3 konstituirajuće sjednice vijeća mjesnog odbora za naselja Obradovci, Donje Predrijevo i Zokov Gaj.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content