Općina Zdenci osigurala sredstva za nabavu udžbenika učenicima prvog razreda OŠ „Ivan Goran Kovačić“

Kako je i ove godine Općina Zdenci osigurala sredstva za nabavu udžbenika učenicima prvog razreda Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ Zdenci nastavlja se trogodišnja tradicija. To je jedna gesta kojom Općina Zdenci želi pridonijeti, a samim time i pomoći roditeljima i učenicima prilikom polaska u školu. Udžbenike je uručio načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić dana 31. kolovoza 2015. godine u 12:00 sati u Muzejsko – galerijskom prostoru u Zdencima. Ugodim druženjem i prigodnim riječima načelnik je pozdravio 16 polaznika 1. razreda i poželio im svijetlu budućnost i marljivo učenje kao i sama pedagoginja OŠ I. G. Kovačić koja je također prigodnim riječima pozdravila prvašiće te njima i njihovim roditeljima poželjela ugodno druženje i upoznavanje kroz početne školske brige.

Menu Title
Skip to content