Projekt komasacije na području općine Zdenci

Općina Zdenci obavještava javnost o održavanju Skupa vlasnika i posjednika poljoprivrednog zemljišta na području Katastarske Općine Zdenci – pilot projekt komasacije. Naime, kako bi se što bolje informirali o provođenju pilot projekta komasacije, pozivaju se vlasnici i posjednici poljoprivrednog zemljišta na području Katastarske Općine Zdenci na skup koji će se održati u utorak, 16. veljače 2016. godine u 11,00 sati u Domu kulture, Hrvatskih branitelja 4, u Zdencima. Na skupu će govoriti predstavnici Agencije i tvrtke koja je izradila idejni pilot projekt komasacije, te će sudionike upoznati sa svrhom i uvjetima pod kojima se namjerava provesti pilot projekt, radi davanja njihovih primjedaba i prijedloga kao i osiguranja suradnje i koordinacije radova u provođenju komasacije. (www.opcina-zdenci.hr)

Menu Title
Skip to content