Radovi na izgradnji nove ambulante u Zdencima napreduju prema planu

Povodom obilježavanja Dana općine Zdenci, 25. rujna 2015. godine, saborski zastupnik Josip Đakić, župan Tomislav Tolušić, načelnik općine Zdenci Tomislav Durmić i ravnatelj Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije Igor Fazekaš, svečano su položili temeljni kamen za izgradnju nove ambulante u Zdencima.

Riječ je o nastavku ulaganja Virovitičko-podravske županije u zdravstvo, a ovaj projekt će zasigurno pridonijeti kvaliteti života stanovnika općine Zdenci. Županija na ovaj način miče fokus s urbanih sredina te rješava probleme u manjim općinama.

Radovi na izgradnji napreduju prema planu, ambulanta bi trebala biti dovršena do 1. kolovoza ove godine i to će biti prva u nizu novih ambulanti na području Virovitičko-podravske županije nakon Domovinskog rata.

Vrijednost radova, zajedno s opremom, iznosi 1,8 milijuna kuna, a sufinanciraju ih Virovitičko-podravska županija, Općina Zdenci i Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije.

Izvođač radova je tvrtka IDM gradnja iz Našica. (www.vpz.hr)

Menu Title
Skip to content