Sajam poslova u Virovitici održat će se 12. travnja u Restoranu LORD

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica organizira 9. Sajam poslova koji će se održati 12. travnja 2016., u Restoranu LORD u Virovitici, Vukovarska cesta 13 u trajanju od 11.00 do 15.00 sati.

Sajam poslova ima za cilj omogućiti bolju usklađenost ponude i potražnje na tržištu rada kao i jačanje partnerstva za zapošljavanje svih aktera koji na bilo koji način sudjeluju u razvoju regionalnog tržišta rada.

Sajam poslova okupiti će tridesetak poslodavaca s područja Virovitičko –podravske županije kao i druge aktere na regionalnom tržištu rada.

Sajam poslova će omogućiti nezaposlenim osobama, studentima i učenicima:

  • ostvarivanje kontakata s više poslodavaca koji zapošljavaju radnike raznih kvalifikacija,
  • dobivanje informacija o poslodavcima, njihovim trenutnim i budućim potrebama za zapošljavanjem,
  • dobivanje informacije o sezonskom zapošljavanju na moru,
  • ostavljanje životopisa ili obrazaca o stečenim kvalifikacijama i radnom iskustvu,
  • obavljanje kratkih razgovora vezanih uz eventualno zapošljavanje,
  • uvid u ponudu mogućih usavršavanja i obrazovanja na području Virovitičko-podravske županije,
  • dobivanje informacija o mogućnostima sufinanciranja zapošljavanje kroz mjere aktivne politike zapošljavanja.

Na Sajmu će se moći posjetiti slijedeći štandovi:

1. HZZ Područni ured Virovitica
2. Mogućnosti obrazovanja na području VPŽ
3. Sezonsko zapošljavanje na moru
4. EURES-mogućnosti zapošljavanja u zemljama EU
5. Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Virovitica
6. Hrvatska obrtnička komora Obrtnička komora VPŽ
7. HERBAS d.o.o.
8. PHOENIX d.o.o.
9. POSLOVNO UČILIŠTE EDUKA PLUS
10. Sveučilište J.J. Strosmayera u Osijeku, Studenski centar u Osijeku, STUDENSKI SERVIS
11. PRO-PING d.o.o.
12. BLUE GREE TURIZAM d.o.o.
13. HERBEA d.o.o.
14. UDRUGA GASTRONOMADI, GASTROPOSAO.eu
15. PALKOVIĆ d.o.o.
16. VISOKA ŠKOLA ZA MENADŽMENT U TURIZMU I INFORMATICI
17. MINISTARSTVO OBRANE REPUBLIKE HRVATSKE
18. BRLETIĆ obrt za proizvodnju,trgovinu i usluge
19. RADIO PITOMAČA d.o.o.
20. RAZVOJNA AGENCIJA VTA- GRAD VIROVITICA
21. POISON CITY d.o.o.
22. S.O.S. Virovitica
23. AKZ METALOGRADNJA d.o.o.
24. RWE Energija – Concreto
25. META – PLAST d.o.o.
26. LAG „ Marinianis“
27. VELEBIT OSIGURANJE d.d.
28. OPĆA BOLNICA VIROVITICA
29. SPIDER GRUPA d.o.o.
30. VIDRA- Agencija za regionalni razvoj Virovitičko – podravske županije
31. HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE Područni ured u Virovitici
32. TECHNOPARTNER d.o.o.
33. PLAVA TVORNICA d.o.o.
34. JAVOROVIĆ d.o.o.
35. CONTORTE d.o.o.
36. DOM ZDRAVLJA VIROVITIČKO PODRAVSKE ŽUPANIJE
37. TEHNOHIT- HR

Poslodavci su zainteresirani tijekom Sajma poslova prikupiti životopise i razgovarati s nezaposlenim osobama slijedećih zanimanja: sezonski radnici u uzgoju i preradi ljekovitog bilja, radnici na proizvodnoj liniji, radnici u autopraonici, drvoprerađivački radnici, radnici na antikorozivnoj zaštiti – brodoličioci, metalski radnici, stolari s radnim iskustvom, stolari za stručno osposobljavanje za rad, stolari/monteri namještaja, prodavači s radnim iskustvom za rad u salonu namještaja, drvodjeljski tehničari, vozači kamiona (C kategorija), kovinotokari, kovinoglodači, kovinobrusači, zavarivači, bravari, strojobravari, monteri , operateri na CNC strojevima, konobari (znanje njemačkog j.), kuhari, pomoćni kuhari, konobari, pomoćni konobari, pizza majstori, slastičari, pekari, zastupnici osiguranja, medicinske sestre SSS i VŠS, trgovački putnici, inženjeri strojarstva, ekonomisti i pravnici, informatičari, programeri – znanje i iskustvo u razvoju softvera i slijedećih tehnologija- HTML, CSS, Javaskript, PHP, Java, Objektive C; agronomi, prehrambeni tehnolozi, dipl. inž. prerade drva, stručnjaci za marketing, doktori medicine, magistari farmacije, magistri inženjeri građevinarstva, magistri inženjeri elektrotehnike, magistri inženjeri elektronike, magistri inženjeri strojarstva, biolozi…

Menu Title
Skip to content