Održan memorijalni maraton „MODRIČA 92“

Udruga HVIDR-a Orahovica u suradnji s Udrugom hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a, UHVDVDR Orahovica, UHBDDR Duga Međa i Općinama Crnac i Zdenci, dana 20. svibnja obilježili su 24. obljetnicu pogibije hrvatskih branitelja u Modriči i 5. memorijalni maraton „Modriča 92“. Načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić, predsjednica Općinskog vijeća Vidica Kovačević, predstavnici UHBDDR-a Duga Međa te udruga proisteklih iz domovinskog rata tom su prigodom posjetili grobna mjesta i spomen obilježja te polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća na grobove odali dužno poštovanje hrvatskim vitezovima: Miroslavu Međimurcu iz Orahovice, Zdravku Kevčiću iz Kutova, Josipu Klobučaru iz N. P. Polja i Karlu Stojakoviću iz Lađanske, za koje je potom služena sveta misa u crkvi u Velikom Rastovcu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content