Načelnik općine uručio nagrade odlikašima

Završetak školske godine za polaznike Osnovne škole Ivan Goran Kovačić Zdenci prigoda je da se nagrade najbolji i najuspješniji učenici, oni koji su kroz osmogodišnje školovanje ostvarili odličan uspjeh u učenju kao i oni koji su pokazali najbolje rezultate kroz sport i sportske aktivnosti.

I ove godine načelnik općine Tomislav Durmić polaznicima Osnovne škole Ivan Goran Kovačić s prebivalištem na području općine Zdenci uručio je prigodne nagrade kako odlikašima , tako i najboljim sportašima, čestitajući im na ovako lijepom uspjehu i postignutim rezultatima poželjevši isto tako uspješan nastavak školovanja.

Za odličan uspjeh u osmogodišnjem školovanju načelnik općine Tomislav Durmić uručio je odlikašici Nelli Hunjet iz Zdenaca i odlikašu Filipu Ćosić iz Duge Međe, te Moniki Horvat iz Zdenaca najboljoj sportašici i Zvonimiru Kovačiću iz Zdenaca najboljem sportašu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content