OPĆINA ZDENCI OBILJEŽILA DAN DRŽAVNOSTI

Izaslanstvo Općine Zdenci i predstavnici udruga položili su cvijeće i zapalili svijeće kod središnjeg križa na mjesnom groblju u Zdencima u subotu 25. lipnja ove godine, odajući poštovanje i zahvalnost svima onima koji su svoje živote dali za Domovinu , a nakon toga je u jedanaest sati u mjesnoj crkvi Svetog Mihaela u Zdencima služena i Sveta misa.

Svetoj misi je pored čelništva Općine Zdenci i predstavnika udruga prisustvovao i veći broj mještana za koje su članovi udruga ,koje djeluju na području općine Zdenci, pripremili zajednički ručak i druženje u Domu kulture u Zdencima , budući da je toga dana održana i druga po redu kulturna manifestacija pod nazivom Čobanijada koju su organizirale udruge uz pokroviteljstvo Općine Zdenci.
Načelnik Općine Tomislav Durmić zahvalio se svim udrugama, sudionicima ove kulturne manifestacije, uručivši im Zahvalnice za sudjelovanje i svima uputio čestitku za Dan Državnosti RH-e sa željom da se ovakva druženja i zajedništvo nastavi i dalje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dan_drzavnosti (5)

Menu Title
Skip to content