Pred završetkom još dva vrijedna projekta

Prikupljena je sva potrebna dokumentacija za projekt Rekonstrukcija i nadogradnja zgrade na igralištu nogometnog kluba „Sloga „ Zdenci . Vrijednost ovog projekta kreće se oko 1.800.000,00 kuna.
Pripremljeni projekt spreman je za apliciranje na natječaj Ministarstva poljoprivrede kroz mjere programa ruralnog razvoja čija se objava uskoro očekuje.

Za projekt Izgradnja kuće oproštaja u mjestu Zokov Gaj prikupljena je također sva potrebna dokumentacija a vrijednost ovog projekta nešto je veća od 350.000,00 kuna. Upravnom odjelu za prostorno uređenje,graditeljstvo i zaštitu okoliša dostavljena je 02.lipnja ove godine dokumentacija za navedene projekte radi ishođenja građevinske dozvole.

Izgradnja kuće oproštaja u mjestu Zokov Gaj započet će nakon ishođenja građevinske dozvole za koju se nadamo da će uskoro uslijediti , a izgradnja ovog objekta financirat će se vlastitim sredstvima Proračuna općine Zdenci.

Menu Title
Skip to content