KREĆE JOŠ JEDAN PROJEKT U OPĆINI ZDENCI

Ministarstvo regionalnog razvoja i EU fondova prihvatilo je Projekt Izvođenja radova na nezavršenoj javnoj zgradi-Društveni dom u Dugoj Međi nakon čega je provedena javna nabava , odabran izvođač i potpisan ugovor o izvođenju radova na navedenom objektu.

Načelnik općine Tomislav Durmić , uz nazočnost obnašateljice dužnosti župana VPŽ-e Sanje Bošnjak , predsjednice Općinskog vijeća Vidice Kovačević i predsjednika Mjesnog odbora Duga Međa Dražena Nekića , potpisao je s predstavnikom tvrtke Elektrolovošević iz Našica Ugovor o izvođenju radova na uređenju Društvenog doma u Dugoj Međi .

Vrijednost projekta je 450.000,00 kuna a financira se sredstvima Ministarstva regionalnog razvoja i EU fondova i sredstvima proračuna općine Zdenci.
Završetak radova na ovom objektu očekuje se sredinom prosinca ove godine.

Slika 2 Duga Međa

SLIKA 3 DUGA MEĐA

Menu Title
Skip to content