Načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić uručio prvašićima komplete udžbenika

Načelnik općine Tomislav Durmić uručio je komplete udžbenika polaznicima prvog razreda Osnovne škole Ivan Goran Kovačić Zdenci poželjevši im pri tom puno uspjeha u daljnjem školovanju, puno dobrih ocjena i da budu na ponos svojih roditelja i učitelja ,koji će im biti velika podrška i pomoć u savladavanju svih zadaća s kojima će se svakodnevno susretati.

U ime škole Ivan Goran Kovačić Zdenci i u ime roditelja ,ravnateljica škole ,Mirjana Buneta Knežević, izrazila je zadovoljstvo i zahvalnost na pomoći i velikom razumijevanju te dobroj suradnji s načelnikom i aktualnim vodstvom općine Zdenci, poželjevši đacima prvacima svako dobro u daljnjem školovanju i obećala im veliku pomoć u radu i učenju svih djelatnika škole.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Menu Title
Skip to content