Općina Zdenci započinje izgradnju Kuće oproštaja u Zokovom gaju

Sve predradnje oko još jednog projekta u općini Zdenci privedene su kraju. Nakon provedenog postupka javne nabave, odabira izvođača uslijedilo je i potpisivanje ugovora o izgradnji još jedne kuće oproštaja na području općine Zdenci.

Prva kuća oproštaja u mjestu Donje Predrijevo je pred završetkom i kreće izgradnja kuće oproštaja u Zokovom Gaju, a cilj je ovakve objekte izgraditi i u mjestu Kutovi i Slavonske Bare budući da ih nemaju a prijeka su potreba.

Načelnik općine Tomislav Durmić potpisao je ugovor o izgradnji kuće oproštaja u mjestu Zokov Gaj sa izvođačem radova tvrtkom Građevinarstvo Horvat d.o.o iz Čađavice. Potpisivanjem ugovora o izgradnji započinje realizacija još jednog vrijednog i mještanima prijeko potrebnog objekta čija je financijska vrijednost gotovo 360.000,00 kuna a financira se vlastitim sredstvima Proračuna.

Menu Title
Skip to content