Ministru Tomislavu Tolušiću Zlatna plaketa općine Zdenci

U sklopu svečane sjednice Općinskog vijeća Općine Zdenci zaslužnim građanima, tvrtkama i institucijama uručena su javna općinska priznanja. Tako su Zahvalnice Općine primili Kristina Špioljarić i Bojan Kušar za promicanje sporta, Stjepan Molnar za iskazanu humanost darivanja krvi, Udruga Rukotvorine Zdenci za njegovanje kulturne baštine, Udruga Umirovljenika za doprinos kulturnom razvoju općine te Udruga hrvatskih branitelja dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa za doprinos u promicanju istine o Domovinskom ratu. Srebrnu plaketu dobio je ravnatelj Doma zdravlja VPŽ Igor Fazekaš za unapređenje zdravstvene zaštite na području općine, dok je Zlatna plaketa pripala ministru regionalnog razvoja i EU fondova Tomislavu Tolušiću za poseban doprinos u razvoju općine.

Menu Title
Skip to content