Svečano obilježen završetak radova na novoj ambulanti u Zdencima

U povodu Dana općine Zdenci svečano je obilježen završetak radova na novoj ambulanti u Zdencima. Svečanosti su nazočili saborski zastupnik Josip Đakić, obnašateljica dužnosti župana VPŽ Sanja Bošnjak, zamjenik župana Igor Pavković, ravnatelj Doma zdravlja VPŽ Igor Fazekaš, načelnik općine Zdenci Tomislav Durmić, predsjednica općinskog Vijeća Zdenci Vidica Kovačević i mnogi drugi. Nakon uvodnog obraćanja načelnika Durmića, nazočnima se obratio ravnatelj Doma zdravlja Igor Fazekaš:

– Prošle godine u povodu Dana općine Zdenci postavili smo kamen temeljac za izgradnju ove ambulante, a evo danas možemo proslaviti završetak radova na njoj. Ovo je u pravom smislu riječi prva novoizgrađena ambulanta u Virovitičko-podravskoj županiji nakon Domovinskog rata i evo kako je bivši župan, a danas ministar Tomislav Tolušić i obećao, i svi mi zajedno smo još jednom pokazali, da smo vjerodostojni i da smo uspjeli u rekordnom roku izgraditi ovu ambulantu. Moram reći da ambulanta neće već sutra početi raditi budući da je u tijeku ishodovanje uporabne dozvole, a očekujemo i dolazak Povjerenstva Ministarstva zdravlja koje treba prekontrolirati kompletan objekt – rekao je Igor Fazekaš.

Menu Title
Skip to content