U Zdencima u povodu Dana općine i blagdan sv. Mihaela održana svečana sjednica Općinskog vijeća

U nazočnosti saborskog zastupnika Josipa Đakića, obnašateljice dužnosti župana Virovitičko-podravske županije Sanje Bošnjak, dožupana Igora Pavkovića, ravnatelja Doma zdravlja VPŽ Igora Fazekaša, gradonačelnika i načelnika s područja županije te brojnih drugih gostiju, u Zdencima je održana svečana sjednica općinskog Vijeća u povodu Dana općine i blagdana svetog Mihaela, zaštitnika mjesta. Uoči sjednice navedeni uzvanici i gosti položili su cvijeće i zapalili svijeće kod središnjeg križa na Mjesnom groblju te na grobnom mjestu hrvatskog heroja, branitelja Vukovara Milana Kovačića. Svečanu sjednicu otvorila je predsjednica Vijeća Vidica Kovačević prezentiravši rad Vijeća kroz proteklo razdoblje istaknuvši kako je isto radilo više nego uspješno podržavajući rad načelnika na ostvarivanju vrijednih projekata i investicija. Načelnik općine Tomislav Durmić predstavio je nazočnima sve odrađene projekte, kao i planove za nove vrijedne investicije.

U ime nazočnih načelnike i gradonačelnika prisutnima se obratio orahovački gradonačelnik Josipa Nemec čestitavši čelnicima općine na sjajnim ostvarenim rezultatima u proteklom razdoblju poželjevši da naredno bude još bolje i plodonosnije. Obnašateljica dužnosti župana Sanja Bošnjak također je pohvalila rad općinskih čelnika obećavši punu potporu i daljnjim projektima općine u budućnosti. Saborski zastupnik Josip Đakić istaknuo je kako je općina Zdenci znatno napredovala i vidljivo raste te svojim radom pokazuje i dokazuje kako se može raditi i stvarati bolje i ljepše ozračje u našim ruralnim prostorima…

Menu Title
Skip to content