OBAVIJEST PROIZVOĐAČIMA RAKIJE

Obavještavamo vas da će službenici Carinskog ureda Virovitica biti u Muzejsko-galerijskom prostoru u Zdencima 12. siječnja 2017. godine od 12,30 do 14,00 sati s ciljem da vam se omogući da bez dodatnih troškova prijevoza popunite i predate godišnje izvješće o proizvedenoj količini rakije.

Obrazac gi-mp-jap dostupan je na web stranici carinske uprave (https://carina.gov.hr, trošarinsko postupanje, propisi o trošarinama i posebnim porezima, harmonizirane trošarine, pravilnik o trošarinama, prilozi iz pravilnika o trošarinama, prilog 28), a moći ćete ga navedenog dana dobiti i u općini.

Napominje se da nije bilo promjene u visini trošarine u odnosu na prošle godine.

Podsjećamo vas da imate obvezu podnošenja godišnjeg izvješća na propisanom obrascu gi-mp-jap do 20. Siječnja 2017. Godine, kao i obvezu uplate trošarine do 31. Siječnja 2017. Godine, iako u 2016. Godini niste pekli rakiju ako se niste odjavili iz registra koji se vodi u carinskom uredu virovitica.

Carinski ured virovitica

Menu Title
Skip to content