Dva projekta općine Zdenci prošla administrativnu provjeru na Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova EU

Općina Zdenci iskazala je interes i uputila zahtjev prema Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova EU za sufinanciranje dva projekta:

Jedan je Izgradnja dječjeg igrališta u Zdencima, a drugi Izgradnja pješačke staze u Bankovcima –I faza. Vrijednost Projekta Izgradnja dječjeg igrališta u Zdencima iznosi 229. 000,00 kuna , a vrijednost Projekta Izgradnja pješačke staze u Bankovcima – I faza 426.000,00 kuna. Sufinanciranje jednog i drugog Projekta od strane Ministarstva regionalnog razvoja a kroz Program održivog razvoja lokalne zajednice iznosilo bi 556.000,00 kuna što čini 85 % od 655.000,00 kolika je ukupna vrijednost ovih dvaju projekata. Za pravodobno dostavljen zahtjev za realizaciju navedenih projekta proveden je postupak administrativne provjere i potvrđeno je da zahtjev udovoljava uvjetima prihvatljivosti i upućuje se u postupak vrednovanja u skladu s procedurama utvrđenim u Smjernicama za podnositelje zahtjeva.

Menu Title
Skip to content