GRADI SE MRTVAČNICA U SLAVONSKIM BARAMA

Radovi na izgradnji kuće oproštaja u mjestu Slavonske Bare su u tijeku i teku prema planu. Radove izvodi tvrtka Dafit d.o.o. iz Orahovice, a vrijednost izgradnje ovog objekta je nešto veća od 350.000,00 kuna. Sredstva za realizaciju ovog projekta osigurala je općina Zdenci.

U nepune dvije godine na području općine Zdenci izgrađena je kuća oproštaja u Donjem Predrijevu, pri samom završetku je kuća oproštaja u mjestu Zokov Gaj i Kutovi a završetak radova na četvrtoj, u Slavonskim Barama ,očekuje se uskoro.

Uređenjem okoliša, izgradnjom pješačkih staza i parkirališta te nabavom potrebne opreme za izgradnju četiriju kuća oproštaja biti će utrošeno oko dva miliona kuna . Sredstva za izgradnju ovih objekata osigurala općina Zdenci.

Menu Title
Skip to content