ODRŽANA 25. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZDENCI

Vijećnici općine Zdenci održali su svoju 25. sjednicu , posljednju u ovom sazivu na kojoj je usvojeno nekoliko odluka i zaključaka. Između ostalog donijelo je Odluku o davanju suglasnosti za provedbu ulaganja i prijavu na natječaj Programa ruralnog razvoja RH mjera 7.4.1. projekta Rekonstrukcija ,dogradnja i nadogradnja zgrade NK „Sloga“ Zdenci kojeg je investitor općina Zdenci. Ukupna vrijednost projekta je 2.172.000,00 kuna.

Vijeće je također donijelo Odluku o isplati novčane naknade povodom Uskrsa u iznosu od 100,00 kuna svim umirovljenicima s područja općine Zdenci koji primaju mirovinu do 2.000,00 kuna.
Novčanu pomoć od 100,00 kuna primit će i korisnici zajamčene novčane minimalne naknade kao i korisnici osobne invalidnine evidentirani pri Centru za socijalnu skrb. Članovi općinskog vijeća ,na prijedlog načelnika, donijeli su i Odluku o uključivanju u program Javnih radova a prema kriterijima i u suradnji sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje.

Menu Title
Skip to content