Radovi na dogradnji i uređenju Mjesnog doma u Dugoj Međi privode se kraju

Radovi na dogradnji i uređenju Mjesnog doma u Dugoj Međi privode se kraju. Zgrada Mjesnog doma u potpunosti je promijenila ne samo vanjski izgled, nego i unutrašnjost , jer je dio prostora dograđen . Zamijenjeno je krovište,ugrađena nova vanjska i unutarnja stolarija, obnovljena fasada, izgrađen sanitarni čvor i kuhinja.

Vrijednost ovih radova , čiji je izvođač tvrtka Elektro-Lovošević iz Našica , doseže gotovo 600.000,00 kuna . Sredstva za financiranje ovog projekta osiguralo je , putem natječaja, Ministarstvo regionalnog razvoja u iznosu od 329.000,00, Ministarstvo graditeljstva u iznosu od 180.000,00 kuna a ostatak su vlastita sredstva proračuna općine Zdenci. Ovako dograđen i uređen Mjesni dom služit će mještanima Duge Međe za zadovoljavanje njihovih potreba na koje čekaju već dugi niz godina.

 

Menu Title
Skip to content