Niz raznovrsnih sadržaja za Dan općine Zdenci

Općina Zdenci nizom raznovrsnih sadržaja obilježit će svoj dan i blagdan svetoga Mihaela. Obilježavanje počinje 15. i 16. rujna kiparskom radionicom i kiparskom kolonijom koju će voditi poznata ernestinovačka kolonija kipara predvođena umjetnikom Matom Tijardovićem. 22. rujna na programu us sportske igre branitelja u Dugoj Međi u organizaciji UHBDDR Duga Međa, a dan bogat sadržajima bit će 23. rujna. U jutarnjim satima na zdenačkim ribnjacima u organizaciji ŠRK ”Linjak” bit će održan ribički kup, potom slijedi likovna kolonija, a u 18:00 sati u organizaciji KUD-a Zdenac, u kino sali bit će održan tradicionalan kulturno-umjetnički program pod nazivom ”Zdenački susreti”.

24. rujna NK Sloga priprema nogometni turnir uzrasta do 14 godina, a Lovačka udruga ”Šljuka” Kup u gađanju glinenih golubova. Udruga Rukotvorine Zdenci 25. rujna otvorit će Izložbu u muzejsko-galerijskom prostoru koja će trajati do 27. rujna. 27. Rujna u 13:00 sati na rasporedu je svečana sjednica općinskog Vijeća, a završetak obilježavanja Dana općine zdenci je 29. rujna kada će biti održan svečani prijem pripadnika policije u sklopu dana njihovog zaštitnika te će potom biti služena Sveta Misa u crkvi svetog Mihaela, a u večernjim satima ŠRK ”Linjak” priređuje i prigodnu zabavu. (www.icv.hr, vg)

Menu Title
Skip to content