ODRŽANA 6. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA

Dana 13. prosinca održana je 6. sjednica Općinskog vijeća Općine Zdenci na kojoj su usvojene II Izmjene i dopune Proračuna Općine Zdenci za 2017. godinu, usvojena je Godišnja analiza stanja sustava civilne zaštite za 2017. godinu kao i Plan razvoja sustava civilne zaštite za 2018. godinu. Prihvaćena je Odluka o imenovanju Povjerenstva za raspolaganje nekretninama i Odluka o obavljanju inventurnih popisa i imovine te imenovala Komisija za popis inventara. Uz nadolazeće blagdane isplatit će se božićnice umirovljenicima s područja Općine čija je mirovina niža od =1.500,00 kuna, korisnicima zajamčene minimalne naknade pri Centru za socijalnu skrb kao i korisnicima osobne invalidnine. Djeca od rođenja do zaključno četvrtog razreda osnovne škole također će biti darivana slatkim poklonima.

Menu Title
Skip to content